KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12197417

nr 1219 7417

Viktoria Hallenius

(f. 1971), Sverige

Oljemålning, "Skiers at dusk", signerad Viktoria Hallenius, signerad och daterad 2017 a tergo. Olja på duk, 15x14 cm

Viktoria Hallenius, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1971.

måndag 26 november 2018
kl 20:37:08

Viktoria Hallenius

Läs mer om Viktoria Hallenius